Mediaflow (1.0.5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Width
he: רוחב

en: Media
he: מדיה

en: Reference
he: רפרנס

en: Bundle
he: חבילה

en: Text formats
he: מבני טקסט

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
