Mediaflow (1.0.5) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Width
hu: Szélesség

en: Media
hu: Média

en: File type
hu: Fájltípus

en: Reference
hu: Referencia

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Text formats
hu: Szövegformátumok

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: Entity Browsers
hu: Entitásböngészők
