Mediaflow (1.0.6) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Text formats
jv: Format teks

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas
