Mediaflow (1.0.7-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Width
ar: العرض

en: Media
ar: ميديا

en: Reference
ar: مرجع

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Text formats
ar: تنسيقات النص

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف
