Mediaflow (1.0.7-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Reference
az: Istinad

en: Bundle
az: Paket

en: Text formats
az: Mətn formatları
