Mediaflow (1.0.7-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Text formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
