Mediaflow (1.0.7-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Default
cs: Výchozí

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Media
cs: Média

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
