Mediaflow (1.0.7-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Default
et: Vaikimisi

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Original image
et: Algne pilt

en: Width
et: Laius

en: Media
et: Meedia

en: Reference
et: Viide

en: Bundle
et: kogum

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
