Mediaflow (1.0.7-beta1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Node types
fa: انواع گره

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Width
fa: عرض

en: Media
fa: رسانه

en: Reference
fa: ارجاع

en: Bundle
fa: بسته

en: Text formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Allowed media types
fa: انواع رسانه مجاز

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل
