Mediaflow (1.0.7-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Default
gl: Predeterminado

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Width
gl: Ancho

en: Media
gl: Medios

en: Reference
gl: Referencia

en: Bundle
gl: Paquete

en: Text formats
gl: Formatos do texto

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Allowed media types
gl: Formatos multimedia permitidos

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo
