Mediaflow (1.0.7-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Text formats
gu: ટેક્સ્ટ ફોર્મેટ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
