Mediaflow (1.0.7) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Width
lv: Platums

en: Media
lv: Multivide

en: Reference
lv: Atsauce

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu
