Mediaflow (1.0.7) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Bundle
mr: बंडल
