Mediaflow (1.0.8) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Default
da: Standard

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Original image
da: Originalt billede

en: Width
da: Bredde

en: File type
da: Filtype

en: Text formats
da: Tekstformater

en: Image style
da: Billedformat

en: Allowed media types
da: Tilladte medietyper

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
