Mediaflow (1.0.8) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Bundle
hi: पोटली

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Linked to file
hi: फाइल से लिंक हो गया.
