Mediaflow (1.0.8) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Default
it: Predefinito

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Original image
it: Immagine originale

en: Width
it: Larghezza

en: Reference
it: Riferimento

en: Text formats
it: Formati del testo

en: Image style
it: Stile immagine

en: Allowed media types
it: Tipi di media consentiti

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
