Mediaflow (1.0.8) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Default
tr: Varsayılan

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Width
tr: Genişlik

en: Media
tr: Medya

en: File type
tr: Dosya türü

en: Reference
tr: Kaynak

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Text formats
tr: Metin biçimleri

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
