Mediaflow (1.0.8) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Width
pl: Szerokość

en: Reference
pl: Referencja

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Text formats
pl: Formaty tekstu

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Allowed media types
pl: Dozwolone typy mediów

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
