Mediteran administrator (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: n/a
ku: نییە

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Up
ku: سەرەوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Last checked: @time ago
ku: دوا پشکنین: @time لەمەوبەر

en: Last checked: never
ku: دوا پشکنین: هیچ کاتێک

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: view actual size
ku: پیشاندانی قەبارەی ڕاستەقینە

en: Includes:
ku: تێیدایە:

en: Enabled: %includes
ku: چالاککراو:  %includes

en: Disabled: %disabled
ku: ناچالاک: ‌%disabled

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
