Mediteran administrator (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Description
sl: Opis

en: Download
sl: Prenesi

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: n/a
sl: n/d

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: System
sl: Sistem

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: original
sl: prvotna

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes
