Mediteran administrator (8.x-1.18) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: Release notes
mr: प्रकाशन टिपा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Forum
mr: चर्चा

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
