Mediteran administrator (8.x-1.23) - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Description
oc: Descripcion

en: Download
oc: Telecargament

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: n/a
oc: n/d

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Up
oc: Naut

en: System
oc: Sistèma

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Installed
oc: Installat

en: New
oc: Novèl

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: Last checked: @time ago
oc: Darrièra verificacion : i a @time

en: Last checked: never
oc: Darrièra verificacion : pas jamai

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: wide
oc: espandit

en: Sort descending
oc: Triar per òrdre descreissent

en: Sort ascending
oc: Triar per òrdre creissent

en: view actual size
oc: veure en talha real

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Display | Displays
oc[0]: Afichatge
oc[1]: Afichatges
