Mediteran administrator (8.x-1.24) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: PHP
eo: PHA

en: Header
eo: Kaplinio

en: System
eo: Sistemo

en: Forum
eo: Forumo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.

en: Last checked: @time ago
eo: Laste kontrolita: @time antaŭe

en: Last checked: never
eo: Laste kontrolita: neniam

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes

en: wide
eo: larĝa
