Mediteran administrator (8.x-1.24) - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: n/a
lv: n/p

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Header
lv: Galvene

en: Up
lv: Augoša

en: System
lv: Sistēma

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Installed
lv: Instalēts

en: New
lv: Jauns

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: original
lv: oriģināls

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: mobile
lv: mobilā

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Last checked: @time ago
lv: Pēdējā pārbaude: pirms @time

en: Last checked: never
lv: Pēdējā pārbaude: nekad

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: view actual size
lv: skatīt reālo izmēru

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
lv[0]: @count projektam trūkst tulkojumu
lv[1]: @count projektiem trūkst tulkojumu
lv[2]: @count projektiem trūkst tulkojumu

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs

en: Installation tasks
lv: Instalācijas uzdevumi

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
