Mediteran administrator (8.x-1.6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Description
os: Афыст

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Release notes
os: Версимæ фиппайнæгтæ

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
