Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Code
af: Kode

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Text format
af: Teksformaat
