Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Text
bg: Текст

en: Medium
bg: Среда

en: Code
bg: Код

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Undo
bg: Отмени

en: Text format
bg: Текстов формат

en: Content authoring
bg: Редакция съдържанието
