Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Redo
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: Underline
bo: འོག་ཐིག

en: Editors
bo: རྩོམ་སྒྲིག་མཁན

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Numbered list
bo: ཨང་རྟགས་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Content authoring
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ
