Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Quote
fi: Lainaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Text
fi: Teksti

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Code
fi: Koodi

en: Close
fi: Sulje

en: Browse
fi: Selaa

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Undo
fi: Kumoa

en: Duplicate
fi: Monista

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Redo
fi: Toista

en: Italic
fi: Kursivoitu

en: Underline
fi: Alleviivattu

en: Width x Height
fi: Leveys x Korkeus

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: label
fi: etiketti

en: Numbered list
fi: Numeroitu lista

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Content authoring
fi: Sisällön luonti

en: Toolbar configuration
fi: Työkalupalkin asetukset

en: Active toolbar
fi: Aktiivinen työkalupalkki
