Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Medium
fil: Katamtaman

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.

en: Text format
fil: Format ng teksto
