Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Text
hr: Tekst

en: OK
hr: U redu

en: Medium
hr: Srednji

en: Code
hr: Kôd

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Undo
hr: Poništi

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: Content authoring
hr: Upravljanje sadržajem
