Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Code
ka: კოდი

en: Italic
ka: დახრილი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
