Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Undo
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Bold
kn: ಬೋಲ್ಡ್‍

en: Redo
kn: ಪುನಃ ಮಾಡು

en: Italic
kn: ಇಟಾಲಿಕ್

en: Underline
kn: ಕೆಳಗೆರೆ ಎಳೆ

en: Editors
kn: ಸಂಪಾದಕಗಳು

en: Toolbar
kn: ಉಪಕರಣ ಪಟ್ಟಿ

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
