Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Text
ku: دەق

en: OK
ku: باشە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Code
ku: کۆد

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Content authoring
ku: داڕشتنی ناوەڕۆک
