Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Text
lt: Tekstas

en: OK
lt: Gerai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Code
lt: Kodas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Browse
lt: Naršyti

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Width x Height
lt: Plotis x Aukštis

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Content authoring
lt: Turinio kūrimas
