Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Code
nn: Kode

en: Close
nn: Lukk

en: Text format
nn: Tekstformatering
