Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
