Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Text
se: Teaksta

en: Close
se: Gidde

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
