Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Text
sl: Besedilo

en: Medium
sl: Srednja

en: Code
sl: Koda

en: Close
sl: Zapri

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica
