Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Medium
sq: Mesatar

en: Code
sq: Kodi

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Undo
sq: Anullo

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave
