Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Undo
ta: அ-செய்
