Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Code
am: ኮድ

en: Close
am: ዝጋ

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
