Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Medium
az: Orta

en: Close
az: Bağlı

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Alternative text
az: Alternativ mətn
