Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Medium
be: Сярэдні

en: Code
be: Код

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Undo
be: Адмена

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Content authoring
be: Стварэнне зместу
