Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Text
et: Tekst

en: OK
et: Olgu

en: Medium
et: Keskmine

en: Code
et: Kood

en: Close
et: Sulge

en: Browse
et: Sirvi

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Bold
et: Rasvane

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Italic
et: Kursiiv

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: label
et: silt

en: Numbered list
et: Numberloend

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Content authoring
et: Sisu toimetamine

en: Toolbar configuration
et: Tööristariba seadistus

en: Active toolbar
et: Aktiivne tööriistariba
