Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: OK
eu: Ados

en: Medium
eu: Ertaina

en: Code
eu: Kodea

en: Close
eu: Itxi

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Undo
eu: Desegin

en: Bold
eu: Lodia

en: Redo
eu: Berregin

en: Italic
eu: Etzana

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Content authoring
eu: Edukiaren egilea

en: Use the default
eu: Erabili lehenetsi bezala

en: Toolbar configuration
eu: Tresna-barraren konfigurazioa
