Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Text
jv: Teks

en: Medium
jv: Sedheng

en: Code
jv: Kode

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Undo
jv: Baléknā

en: Text format
jv: Format tèks

en: Content authoring
jv: Penulisan kontèn
