Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: OK
ml: ശരി

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Code
ml: കോഡ്

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക
