Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Close
mr: बंद

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
