Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Bold
my: ထူရန်

en: Redo
my: ပြန်လုပ်မည်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Content authoring
my: အကြောင်းအရာများ ရေးသားခြင်း
